Аналіз режиму регенеративного підсилення в транзисторному автодині

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі еквівалентної схеми автогенератора розрахований регенеративний коефіцієнт підсилення для високочастотного вхідного сигналу. Показано, що максимум цього підсилення не збігається з частотою генерації, що стало основою для вибору оптимальної проміжної частоти приймача. Визначені співвідношення між сталими часу коливального контуру автогенератора і ланки автозміщення, за яких забезпечується безумовна стійкість підсилення. On the basis of the equivalent circuit of the oscillator is computed regenerative amplification factor for high-frequency input signal. Is shown, that the maximum of this amplification does not coincide with frequency of generation, that became a basis for a choice of optimum intermediate frequency of the receiver. The ratio between time constant of an oscillating circuit of the oscillator and automatic bias chain are determined, at which the unconditional stability of amplification is provided.

аналіз, регенеративного, транзисторному, автодині

Мелень М. В. Аналіз режиму регенеративного підсилення в транзисторному автодині / М. В. Мелень, В. М. Когут, Б. О. Павлов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 595 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 10-17. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review