Розглянуто методику забезпечення шорсткості шліфованої поверхні з урахуванням технологічних параметрів правки шліфувального круга. There is considered a strategy of calculation for polished surfaces’ roughness with provision of technological parameters of grinding wheel setting.

Шахбазов Я. О. Визначення технологічних умов правки абразивних кругів для забезпечення шорсткості обробленої поверхні під час шліфування / Я. О. Шахбазов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 613 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 56-60. – Бібліографія: 9 назв.