Наведені результати досліджень згинальних залізобетонних елементів, підсилених за дії навантаження. На підставі отриманих результатів проведено порівняння експериментальних та теоретичних величин міцності балок. The results of research reinforced-concrete bending elements reinforced under loading are presented. Based on these results the comparison of experimental and theoretical values of strength is conducted.

залізобетонні елементи, міцність, підсилення, reinforced concrete element, strength, reinforcing

Васільєв І. В. Дослідження міцності залізобетонних балок, підсилених за дії навантаження обоймою з бетону / І. В. Васільєв // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 261–264. – Бібліографія: 7 назв.