Дослідження математичного забезпечення алгоритмів стиснення цифрових зображень

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати дослідження розвитку математичного забезпечення алгоритмів стиснення цифрових зображень. Розглянуто два класи алгоритмів - алгоритми стиснення без втрат і алгоритми стиснення із втратами. Проаналізовано переваги і недоліки кожного алгоритму. Виділено критерії порівняння. Для кожного алгоритму наведено його характеристики. Presents results of the research on the history of digital images compression algorithms. The two classes of algorithms are considered - compression algorithms without losses and compression algorithms with losses. Advantages and shortcomings of these algorithms are analysed. Comparability criteria are emphasized. For every algorithm its features are presented.

Стех Ю. Дослідження математичного забезпечення алгоритмів стиснення цифрових зображень / Ю. Стех, А. Керницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 75–81. – Бібліографія: 40 назв.