Наведені результати досліджень впливу складу на фізико-механічні властивості пінобетону. Для перевірки останніх використовувались різні методи, зокрема метод акустичної емісії. Виконані дослідження підтверджують можливість використання неавтоклавних пінобетонів для влаштування основ дорожніх одягів. This paper presents the results of studies of the impact of composition on physical - mechanical properties of foam concrete. To check the last were used various methods, including the method of acoustic emission. The research confirms the possibility of using nonautoclave foam concretes for the structure of road pavements.

залізобетонна арка, технічна діагностика, розрахунки моста, результати досліджень, non-autoclave foam concrete,, road pavement, temperatute – humiditical conditions, physics-mechanical properties, acoustic emission

Коваль П. М. Експериментальні дослідження неавтоклавного пінобетону для влаштування шару основи дорожнього одягу / П. М. Коваль, А. Є. Фаль, О. В. Кушнір, В. І. Мартинов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 39–44. – Бібліографія: 15 назв.