2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Під час розвитку корпорацій в Україні виникає чимало проблем різного характеру та ступеня важливості. Здійснено класифікацію проблем корпоративного розвитку та визначено напрямки інформаційного забезпечення їх розв’язання.
In progress corporations in the Ukraine appears much probleme of different nature and degrees of importance. In the article is realize categorization of problems of corporative development and are determined directions of dataware of their decision.

Босак А. О. Проблеми розвитку корпорацій в Україні та інформаційне забезпечення їх розв’язкання / А. О. Босак, Л. І. Чернобай // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 98–103. — (Підприємництво).