Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено системні аспекти та особливості синтезу процедур прийняття рішень залежно від особливостей навколишнього середовища та вимог до остаточного рішення Запропонована загальна схема алгоритму, що базується на методі розгалужень та меж. Розроблено рекомендації до синтезу конкретних варіантів алгоритмів. This paper presents an overview of system aspects and the peculiarities of decision support procedures synthesis depending on the peculiarities of environment and requirements to the final decision. The common algorithm scheme based on branch-and-bound method is proposed. In addition, the recommendations to the synthesis specific algorithms are presented.

Катренко А. В. Системні аспекти синтезу процедур прийняття рішень на грунті методу розгалужень та меж / А. В. Катренко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 143–153. – Бібліографія: 9 назв.