Здійснено дослідження із формування концептуальних основ та фінансового механізму стимулювання економічного зростання з урахуванням сучасних умов розвитку України. Запропоновано основні цілі, завдання та елементи фінансового механізму стійкого, збалансованого економічного розвитку. Обґрунтовано необхідність розробки структури та інструментів фінансового механізму, що забезпечує досягнення та регулювання економічного зростання в країні з урахуванням останніх світових наукових і практичних досягнень та існуючих особливостей економічного розвитку України. Authors of the article carry out researches on formation of conceptual bases and the financial mechanism of stimulation of economic growth in view of the development modern conditions of Ukraine. The basic purposes, problems and elements of the financial mechanism of the steady, balanced economic growth are offered. Necessity of the structure development and tools of the financial mechanism which provides achievement and regulation of economic growth in the country in view of last world scientific and practical achievements and existing features of economic development of Ukraine is proved.

Вожжов А. П. Наукове обгрунтування фінансового механізму стимулювання стійкого та збалансованого економічного зростання України / А. П. Вожжов, О. Л. Гринько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 606 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 341–348. – Бібліографія: 13 назв.