Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено математичну модель прискореного пошуку усталених режимів перетворювача частоти і явною ланкою постійного струму. Для уникнення виродження матриці монодрами при комутаціях вентилів запропоновано змінювати її розмірність, коли всі діоди випрямляча с закритими. Разработано математическую модель ускоренного поиска установившихся режимов реобразователя частоты с явным звеном постоянного тока С целью избежания вырождения матрицы монодромии при коммутациях вентилей предложено изменять ее размерность, когда все диоды выпрямителя заперты. The mathematical model of the short steady-state calculation of the frequency shifter with the explicit branch of died current is developed. The dimension variation of the monodromy matrix while all the rectifier’s diodes are in off condition is proposed for the avoidance of the singular matrix cases.

Самотий В. Математична модель перетворювача частоти "мостовий випрямляч - мостовий паралельний тиристорний інвертор" / В. Самотий, П. Гаранюк, В. Мінкіна // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 95–98. – Бібліографія: 2 назви.