Анализ чуствительности оптимальной системы стабилизации скорости электропривода к параметричиским возмущением

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджується система оптимального високоточного керування, синтезована за допомогою використання модифікованого принципу симетрії. Доведені її переваги. In article the system of optimum precision steering is investigated. This system is synthesized with use modified a principle of symmetry. Its advantages are proved.

Сергиенко С. А. Анализ чуствительности оптимальной систмы стабилизации скорости электропривода к параметричиским возмущением / С. А. Сергиенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 31–39. – Библиография: 5 назв.

Endorsement

Review