Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто питання щодо виявлення та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним використанням знаків для товарів і послуг. Визначено основні поняття правопорушень, пов’язаних з незаконним використанням знаків для товарів і послуг, та охарактеризовано способи їх вчинення. Окреслено особливості виявлення правопорушень, пов’язаних з незаконним використанням товарних знаків на споживчому ринку. Запропоновано методику припинення незаконного використання знаків для товарів і послуг. Рассмотрен вопрос выявления и прекращения правонарушений, связанных с незаконным использованием знаков для товаров и услуг. Определены основные понятия правонарушений, связанных с незаконным использованием знаков для товаров и услуг, и охарактеризованы способы их совершения. Очерчены особенности выявления правонарушений, связанных с незаконным использованием товарных знаков на потре- бительском рынке. Предложена методика прекращения незаконного использования знаков для товаров и услуг. In the article a question is considered in relation to an exposure and stopping of offences, signs related to the illegal use for commodities and services. The basic concepts of offences, signs related to the illegal use for commodities and services and described methods of their feasance are certain. The features of exposure of the offences related to illegal the use of trademarks at the user market are outlined. Methodology of stopping of the illegal use of signs is offered for commodities and services.

незаконне використання, незаконне використання, свідоцтво на знак, виявлення злочинів, припинення злочинів, незаконное использование, знак для товаров и услуг, свидетельство на знак, выявление преступлений, прекращение преступлений, the illegal use, sign for commodities and services, certificate on a sign, exposure of crimes, stopping of crimes

Гула Л. Ф. Припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним використанням знаків для товарів і послуг / Л. Ф. Гула // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 827. – С. 268–273. – Бібліографія: 6 назв.