Дослідження змісту форм і систем оплати праці найманих працівників

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовується необхідність уточнення понять форми, системи праці, виплат винагороди для найманих працівників. Пропонується їх тлумачення та класифікація в рамках організації оплати праці в підприємницьких структурах. The necessity of making more precise definitions of wage and payment forms and systems for hired workers is grounded. Relative interpretation and classification are proposed in terms of wage and salary organization on private enterprises.

Люткевич В. Б. Дослідження змісту форм і систем оплати праці найманих працівників / В. Б. Люткевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 183–187. – Бібліографія: 4 назви.