Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

ця праця базується на дослідженні публікацій та архівного матеріалу, підсумованні результатів різних археологічних та історичних досліджень, для створення гіпотетичної реконструкції архітектури Високого оборонного муру на свій перший будівельний період (з сер. XIV – сер. XV ст.). Також вирішено розвинути проектну пропозицію для експонування, консервація та музеєфікації цілої лінії Високого муру у львівському середмісті. our work was based on the study of archival materials and publications, summarizing the results of recent archaeological and historical research to perform a hypothetical reconstruction of the architecture of High Defense Wall on his first construction period (from mid. 14 – to mid. 15th century). Also decided to develop project proposals for exposure, conservation and museumification entire line High Wall in the Old Town of Lviv.

міський мур, середньовічне місто, оборонні вежі, реконструкція, музеєфікація, консервація, city walls, medieval city, defensive tower, reconstruction, museumfication, conservation

Бевз В. Графічна реконструкція і концепція консервації високого оборонного муру у середмісті Львова / Володимир Бевз // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 32–39. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review