Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вплив основних конструкційних параметрів зубчастої передачі, а саме бокового зазору між зубцями передачі, моменту сил опору, передавального відношення, кількості зубців та модуля на коефіцієнт динамічного навантаження зубців під час експлуатації. The influence of the main constructional parameters of a gear - namely side gap between fingers of transmission, drive moment, moment of resistance forces, reduction ratio, rigidity of the input shaft, rigidity fingers and rigidity of an output shaft on the dynamic load fingers coefficient in service surveyed is considered.

Васильєва О. Є. Експериментальне дослідження впливу конструкційних параметрів зубчастої передачі на її динамічні навантаження під час експлуатації / О. Є. Васильєва, І. В. Кузьо // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 422 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 52–55. – Бібліографія: 2 назви.