Шляхи зниження флуктуаційного порогу чутливості вимірювачів слабких сигналів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуті вимірювачі слабких сигналів на основі модуляційних радіометричних систем (МРС). Показана структурно-алгоритмічна можливість зниження флуктуаційного порогу МРС без зниження швидкодії системи. The devices for measurement of weak signals based on modulation radiometric systems (MRS) were considered. Structural-algorithmic possibility of decreasing of the MRS fluctuation threshold without decreasing the system’s speed of operation was shown.

Скрипник Ю. О. Шляхи зниження флуктаційного порогу чутливості вимірювачів слабких сигналів / Ю. О. Скрипник, О. П. Яненко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 20–27. – Бібліографія: 8 назв.