Дослідження свідомості – потреба в трансдисциплінарному підході

Видавництво Львівської політехніки

В статті розглядається можливість трансдисциплінарного підходу у дослідженні феномену людської свідомості філософією і психологією в їх академічній і езотеричній складових, що є актуальним для розроблення методів розширення світогляду і свідомості сучасної людини в синергії з іншими системами Буття. In the article the possibility of transdisciplinary approach to study the phenomenon of consciousness is grounded. Philosophy and psychology in their exoteric and esoteric components should strive to expand consciousness and worldview of modern human being in synergy with other systems of being.

свідомість, самосвідомість, психіка, трансдисциплінарність, consciousness, self-consciousness, psyche, transdisciplinarity

Забава А. Дослідження свідомості – потреба в трансдисциплінарному підході / Андрій Забава // На шляху до синтезу філософії, науки та релігії : матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи", 19–20 квітня 2013 року / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра філософії, Громадське об’єднання "Сходження". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 106–113. – Бібліографія: 9 назв.