Принципи відбору груп впливу для прийняття стратегічних управлінських рішень

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонуються підходи щодо прийняття стратегічних управлінських рішень на підприємстві з урахуванням інтересів різних груп впливу. Принципи відбору груп впливу, інтереси яких доцільно враховувати, є основними науковими результатами цієї роботи. In the article the approaches to making strategic managerial decisions considering the interests of different stakeholders are proposed. The principles of stakeholder selection for the decision making process are the main scientific results of the article.

Олексів І. Б. Принципи відбору груп впливу для прийняття стратегічних управлінських рішень / І. Б. Олексів, О. О. Жовтанецька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 28–34. – Бібліографія: 25 назв.