Досліджується перша мішана задача для нелінійного рівняння п'ятого порядку з інтегральним доданком. Розглянуте рівняння узагальнює рівняння коливань балки. Отримано умови існування локального за часовою змінною узагальненого розв'язку в просторах Соболєва. The paper is devoted to investigation of the rst mixed problem for fth order nonlinear equation with integral item. Such equation generalizes the equation of beam vibrations. The conditions of the existence of generalized solution local by time variable in Sobolev spaces have been obtained.

нелінійне еволюційне рівняння, мішана задача, метод Гальоркіна, nonlinear evolution equation, initial boundary value problem, Galerkin method

Пукач П. Я. Існування локальних розв'язків мішаної задачі для нелінійного еволюційного рівняння п'ятого порядку / П. Я. Пукач // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 625 : Фізико-математичні науки. – С. 27–34. – Бібліографія: 17 назв.