Об’єкти та суб’єкти фотографування у контексті авторського права

Thumbnail Image

Досліджено проблеми, пов’язані з відношенням між суб’єктом фотографування та фотографом у контексті авторського права. Розглянуто також ситуації при використанні фотографій, на яких зображені суб’єкти фотографування, третіми особами. This material studies problems that link the relation between a subject of the photography and a photographer in the context of copyright. The situations that use the photographs which depict subjects of the photography by third individuals are also examined.

фотографія, авторське право, інтелектуальна власність, photography, copyright, intellectual property

Вовк О. Б. Об’єкти та суб’єкти фотографування у контексті авторського права / О. Б. Вовк, В. А. Андруник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 54-61. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review