Вплив місії організації на мотивацію працівників вітчизняних підприємств

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто роль місії організації в системі мотивації, визначено її мотиваційний вплив на працівників, запропоновано використовувати показник рівня задоволеності працівників при визначенні мотиваційного впливу. Considered role to missions to organizations in system of the motivations, is defined her motivations influence on workman, is offered to use factor a level to complacency workman at determination given motivations influences.

Передало X. С. Вплив місії організації на мотивацію працівників вітчизняних підприємств / X. С. Передало // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 124–129. – Бібліографія: 7 назв.