Формування теоретичних засад інфраструктури житлового будівництва

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано вітчизняні та зарубіжні наукові праці з питань інфраструктури. Уточнено трактування терміна інфраструктура житлового будівництва. Сформовано класифікацію інфраструктури житлового будівництва за елементами та проаналізовано їх функції. In the article domestic and foreign scientific papers are analyzed on the questions of infrastructure. Interpretation of the term "infrastructure of house building" is specified. Classification of infrastructure of house-building is formed after elements and their functions analyzed.

Скибінський О. С. Формування теоретичних засад інфраструктури житлового будівництва / О. С. Скибінський, О. Ю. Григор’єв, О. О. Пшик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 309–315. – Бібліографія: 21 назва.

Endorsement

Review