Smart технології автоматизації процесу витискання олії шнековим пресом

Національний університет «Львівська політехніка»

У дисертаційній роботі розв’язано актуальне науково-прикладне завдання у галузі комп’ютерних наук – розроблення модернізованої системи керування преса для забезпечення можливості його автоматизованого функціонування із різними типами олієвмісних культур шляхом упровадження низки контрольно-вимірювальних пристроїв і програмованого контролера. The thesis paper solved the relevant scientific and applied task in the sphere of computer science – the development of a modernized press control system. This system enables automated operation with various types of oil crops, facilitated by the introduction of assorted control and measuring devices and a programmable controller.

Arduino, система керування, пресувальне обладнання, машинне навчання, комп’ютерний зір, чисельне моделювання, імітаційне моделювання, експлуатаційні характеристики, напружено деформований стан, продуктивність, споживаний струм, Arduino, control system, pressing equipment, machine learning, computer vision, numerical modeling, simulation modeling, performance characteristics, stress-strain state, productivity, current consumption

Гавран В. Б. Smart технології автоматизації процесу витискання олії шнековим пресом : дисертація на здобуття ступеня доктора філософії : 122 – комп’ютерні науки / Володимир Богданович Гавран ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет “Львівська політехніка”. – Львів, 2024. – 141 с. – Бібліографія: с. 127–139 (104 назви).

Endorsement

Review