Applied linguistics as a social science

Видавництво Львівської політехніки

Прикладна лінгвістика традиційно пов'язана з різноманітними аспектами лінгвістичного вбезпечення людської комунікації. Хоча для прикладної лінгвістики основним аспектом є саме аспект практичного застосування даних лінгвістики, все ж кожна практична дія повинна спиратися на чіткі науково обґрунтовані теоретичні засади.

applied linguistscs, social science, academic course, interdisciplinary, aspect of language

Bryha T. Applied linguistics as a social science / Tetyana Bryha // Людина. Комп'ютер. Комунікація : збірник наукових праць / Національний університет "Львівська політехніка", Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій, Кафедра прикладної лінгвістики. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 241. – Bibliography: 3 titles.