Розглянуто проблему визначення характерних ознак сумнівних операцій, що пов’язані з деякими типовими схемами відмивання коштів через банківські установи. Treated the problem of identifying the typical features of doubtful operations involved into some typical combinations of money laundering through banking institutions.

Грудзевич Я. В. Характерні ознаки сумнівних банківських операцій, що пов'язані зі схемами легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом / Я. В. Грудзевич, А. В. Яцковець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 150–156. – Бібліографія: 8 назв.