Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто передумови використання вартісних критеріїв як фактора оцінювання ефективності діяльності машинобудівних підприємств. Здійснено порівняльний аналіз критеріальної характеристики факторів вартості та індикативної складової оцінки результатів діяльності підприємств. Зроблено висновок про спорідненість зростання вартісних параметрів і рівня ефективності суб’єкта діяльності. Pre-conditions of the use of criteria of costs are considered, as to the factor of evaluation of efficiency of activity of machine-building enterprises. The comparative analysis of criterion description of factors of cost and indicative component estimation of results of activity of enterprises is conducted. A conclusion is done about the cognation of growth of parameters of costs and level of efficiency of subject of activity.

Яремко І. Й. Показники і критерії виміру вартості машинобудівних підприємств як фактор ефективності їх функціонування / І. Й. Яремко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 599 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 273–277. – Бібліографія: 14 назв.