Архітектурно-розпланувальний характер організації сакральних площ

Запропоновано деякі особливості архітектурно-розпланувальної організації сакральних площ України на прикладі Києва як найдавнішого міста Київської Русі, що з давніх-давен має свої аутентичні традиції та декількох російських міст, які багатов чому мають такі самі риси розвитку. In articles are proposed some special features architectural-planning organization of the sacral areas of Ukraine, on an example of Kiev as the earliest city of Kievan Rus' which from old time has the authentic traditions, and several Russian cities which in many respects have the same lines of development.

Сіверс М. В. Архітектурно-розпланувальний характер організації сакральних площ / М. В. Сіверс // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 80–84. – Бібліографія: 11 назв.