Аналіз інформаційного образу ВНЗ

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У даній роботі запропоновано два напрями аналізу інформаційного образу ВНЗ, які необхідні для проміжного та завершального контролю процесу інформаційної діяльності ВНЗ та характеристики ІО за джерелом виникнення. This paper suggests two areas of image analysis of the higher education institution, which are required for interim and final information process control of the institution and for the characteristics of the information image processing by source of origin.

вищий навчальний заклад (ВНЗ), інформаційний образ (ІО), інформаційна діяльність (ІД), higher education institution (HEI), image information (IE), information activities (IA)

Корж Р. Аналіз інформаційного образу ВНЗ / Р. Корж, А. Пелещишин // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 106–109. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review