Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Struction of multiple Н -differentionalility in abstract Wiener space is presented in the paper. Connection between base elements of this structure is settled. Formulas of presentation by means of Taylor's row adequate number of H -differentionalility sphere function are given. Also there is a presentation of H -differentionalility functions in terms of spherical functions when necessary approximated. У роботі встановлюється структура кратної Н -диференційовності в абстрактному вінерівському просторі. З'ясовуються залежність між опорними елементами структури та формула подання рядом Тейлора Н -диференційовної кульової функції. Подається зображення довільної Н -диференційовної функції через кульові функції при належному наближенні.

Гаврилів О. С. До питання зображення рядом Тейлора функціоналів від кульових функцій на абстрактному вінерівському просторі / О. С. Гаврилів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 53–55. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review