Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто транскордонне співробітництво (ТКС) як інструмент удосконалення механізму управління економічними процесами прикордонного регіону, проаналізовано нормативно-правову базу реалізації ТКС в Україні, здійснено порівняльний аналіз пріоритетів Програм ТКС у межах нового Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства (ENPI) на 2007-2013 рр., які були визначені під час регіональних консультацій у м. Ужгороді та м. Львові, наведено конкретні приклади транскордонного підходу до управління економічними процесами на території Закарпатської області. Cross-border co-operation (CBC) as an instrument of improving the mechanism of managing the economic processes of a border region is considered, the legal framework of CBC implementation in Ukraine is considered, comparative analysis of the priorities of ENPI Cross¬border Co-operation Programmes 2007-2013 that were determined during regional consultations taking place in Uzhhorod and Lviv is carried out as well as specific examples of cross-border approach application in economic processes management in Zakarpattya are given.

Конопльова І. О. Транскордонне співробітництво як інструмент підвищення ефективності управління економічними процесами прикордонного регіону в контексті вступу України в ЄС / І. О. Конопльова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 599 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 242–249. – Бібліографія: 27 назв.

Endorsement

Review