Правова природа адміністративної відповідальності неповнолітніх

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблеми інституту адміністративної відповідальності неповнолітніх, а також проаналізовано думки учених-адміністративістів, на основі яких сформульовано власне поняття адміністративної відповідальності неповнолітніх. Рассмотрены проблемы института административной ответственности несовершеннолетних, а также проанализированы мнения ученых-административистов, на основе которых сформулировано само понятие административной ответственности несовершеннолетних. Problems institute administrative proceedings minors and analyzes the opinions of scientists administratyvistiv on which formulates own concepts of administrative liability of minors.

діти, неповнолітні особи, профілактика правопорушень, адміністративні правопорушення дітей, адміністративна відповідальність, адміністративні стягнення, заходи впливу, дети, несовершеннолетние, профилактика правонарушений, административные правонарушения детей, административная ответственность, административные взыскания, меры воздействия, children, minors, prevention of crime, Administrative children, administrative responsibility, administrative penalties, sanctions

Лесько Н. В. Правова природа адміністративної відповідальності неповнолітніх / Н. В. Лесько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 801 : Юридичні науки. – С. 14–18. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review