Thumbnail Image

2002-03-26

Пропонується ефективний алгоритм оцінювання параметрів елементів насосних станцій систем водопостачання і водовідведення. Наведена математична модель насосної станції в режимі натурного експерименту. Сформульована задача оцінювання параметрів енергетичних характеристик насосних агрегатів, гідравлічних опорів затворів та коефіцієнтів ефективності ділянок трубопроводу. Розглянуто приклад розв’язання цієї задачі на реальних даних.
The effective parameter estimation algorithm of pump stations members of water-supply and drainage systems is offered. The mathematical model of a pump station in a condition of a natural experiment is presented. The formulation of parameter estimation problem of performances of motor pumps, hydraulic resistances of shutters and effectiveness ratio of leases of the pipe line is given. The example of a solution of this problem on actual dates is reviewed.

Шулик П. Эффективный алгоритм параметрической идентификации элементов насосных станций систем водоснабжения и водоотведения / П. Шулик // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 48–53.

Endorsement

Review