Проаналізовано передумови та наслідки укладення Брестського мирного договору між Українською Народною Республікою і Австро-Угорщиною, Болгарією, Німеччиною, Туреччиною. Preconditions and consequences signing of Brest Peace Treaty between Ukrainian People Republic and Austria-Hungary, Bulgaria, Germany, Turkey are analysed.

Ратушна О. М. Передумови і наслідки укладення Брестського мирного договору між УНР та державами Четвірного союзу / О. М. Ратушна, І. М. Стасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 97–101. – Бібліографія: 28 назв.