З’ясовується значення архівних джерел для вивчення історії боротьби Комітету державної безпеки УРСР проти українського національно-патріотичного руху середини 1950-х – першої половини 1960-х років. The importance of archival documents to study history of fighting KGB USSR against Ukrainian national movement mid 1950’s – first half 1960’s are elucidated.

Стасюк І. М. З історії боротьби КДБ УРСР проти українського національно-патріотичного руху середини 50-х років – першої половини 1960-х рр. / І. М. Стасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 634 : Держава та армія. – С. 107–111. – Бібліографія: 15 назв.