Складові гармонії візуального сприйняття

Розглянуто першопричини та складові візуальної гармонії, функціональний взаємозв’язок між ними та загальну схему синтезованої гармонійної подачі в архітектурному та дизайнерському проектуванні. Задекларовано авторський підхід до вирішення проблеми гармонійності в контексті творчого підходу. The sources and components of a visual harmony are outlined, the functional connection between them as well as a general scheme of the synthesized harmonious rendition in architectural and designer projection.

Кузьмич В. І. Складові гармонії візуального сприйняття / В. І. Кузьмич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 53–61. – Бібліографія: 9 назв.