Особливості організації управлінського обліку в невиробничій сфері

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто особливості організації управлінського обліку в невиробничій сфері через призму особливостей цієї сфери. Головна увага звертається на проблему підвищення дієвості функцій управлінського обліку (планування, облік, аналіз, контроль), а також на головні методи обліку затрат: облік покриття затрат, облік за зрізаною собівартістю і поопераційний облік. Management accounting organization particularities in non - productive sphere are described in this article according speciality of this sphere by itself. The main attention is put to the problem of efficency increasing of menedgment accounting functions: planning, accounting, analisis,control. Also the main costs accounting methods: absorption costing, mardginal costing, activity based costing, are observed here.

Захарчин Г. М. Особливості організації управлінського обліку в невиробничій сфері / Г. М. Захарчин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 225–229. – Бібліографія: 2 назви.