Шляхи підвищення довговічності цементобетонного дорожнього покриття

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено результати дослідження фізико-механічних властивостей бетонів з комплексною хімічною добавкою. Встановлена можливість використання таких бетонів у дорожніх покриттях та визначені шляхи підвищення їх довговічності. Investigation the results resistance of concrete with complex chemical additive and using this concrete in road tyre-cover and determined means improve their lasting.

комплексна хімічна добавка, цементобетон, дорожні покриття, complex chemical additive, cementoconcrete, road tyre-cover

Шевчук Г. Я. Шляхи підвищення довговічності цементобетонного дорожнього покриття / Г. Я. Шевчук, Ю. М. Собко, Н. І. Топилко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 231–233. – Бібліографія: 7 назв.