Видавництво Львівської політехніки

З використанням інституціонального підходу досліджено умови формування фінансово-інвестиційного механізму забезпечення інноваційного розвитку на ринкових засадах за допомогою поширення використання лізингу. Визначено роль інститутів у сучасних умовах господарювання та особливості надання фінансових послуг, однією з яких є лізинг. The article is devoted to research conditions of the financial and investment mechanisms support of innovative development based on market principles with wide use of leasing, applying institutional approach. The role of institutions in the modern business environment and characteristics of financial services, one of which is leased, have been defined.

інституціональний підхід, фінансово-інвестиційний механізм, інноваційний розвиток, лізинг, institutional approach, financial and investment mechanism, innovative development, leasing

Шемякіна Н. В. Інституціональні передумови удосконалення фінансової системи забезпечення інноваційного розвитку України / Н. В. Шемякіна, А. А. Пономаренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 776 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 395–403. – Бібліографія: 21 назва.