2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано принципову схему кульокільцевого подрібнювача матеріалів. Досліджено рух робочих тіл з виведенням аналітичних залежностей між конструктивними і кінематичними параметрами подрібнювача.
A principle chart of bullet crusher of materials is offered with the circular working surface. Motion of working bodies is explored with inference of analytical to dependence between the structural and kinematics parameters of crusher.

Малащенко В. О. Розробка та обґрунтування конструктивно-кінематичних параметрів кульокільцевого подрібнювана матеріалів / В. О. Малащенко, П. С. Коруняк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 77–81. — (Прикладні проблеми динаміки, міцності та оптимізація промислового устаткування).