Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано проблеми, які виникають під час об’ємного дозування шиберними дозаторами сипких матеріалів із складними фізико-механічними характеристиками. За результатами досліджень запропоновано шляхи покращання експлуатаційних показників роботи таких дозаторів. In the article there are the described problems which arise up at by a volume the dosage of friable materials with difficult physic-mechanical descriptions by shiber metering devices. On the basis of results of researches the ways of improvement of operating indexes of work of such metering devices are offered.

Шоловій Ю. П. Покращання експлуатаційних показників шиберних дозаторів для сипких матеріалів, схильних до налипання / Ю. П. Шоловій, С. В. Яхимович // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 110–114. – Бібліографія: 2 назви.