Проблеми правового регулювання профілактики правопорушень в Україні

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовані та систематизовані спеціальні законодавчі акти, які регулюють діяльність щодо профілактики правопорушень в Україні. Досліджені загальні проблеми правового регулювання профілактики правопорушень. Обґрунтовані пропозиції щодо необхідності прийняття базового закону України “Про профілактику правопорушень”. Проанализированы и систематизированы специальные законодательные акты, регулирующие деятельность по профилактике правонарушений в Украине. Исследованы общие проблемы правового регулирования профилактики правонарушений. Обосновываются предложения о необходимости принятия базового закона Украины “О профилактике правонарушений”. The article analyzes and systematizes the special laws that regulate activities on crime prevention in Ukraine. Studied the general problem of legal regulation of crime prevention. Substantiated proposals for the adoption of the Basic Law of Ukraine “On prevention of offenses”.

діти, неповнолітні особи, профілактика правопорушень, адміністративний примус, адміністративно-правові заходи профілактики правопорушень, дети, несовершеннолетние лица, профилактика правонарушений, административное принуждение, административно-правовые меры профилактики правонарушений, children, minors, prevention of crime, administrative enforcement, legal and administrative measures to prevent offenses

Лесько Н. В. Проблеми правового регулювання профілактики правопорушень в Україні / Н. В. Лесько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 807 : Юридичні науки. – С. 231–235. – Бібліографія: 15 назв.