Логістичний підхід до аналізу сильних та слабких сторін підприємства

Thumbnail Image

Розглянуто характерні тенденції застосування логістичних принципів на підприємствах Західної Європи. Показано переваги застосування логістичних концепцій під час аналізу сильних та слабких сторін підприємства та його взаємодію з управлінням підприємством на засадах маркетингу( маркетинговим циклом).Characteristic trends of using logistic principles at the Western Europe enterprises have been considered. The possibilities of employing logistic ideas while making the analysis of the enterprise strong and weak points and its mutual interaction with enterprise management on marketing principles.

Князевська О. В. Логістичний підхід до аналізу сильних та слабких сторін підприємства / О. В. Князевська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 328–332. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review