Адаптивні алгоритми апроксимації коефіцієнтів моделі синтезу мовних сигналів

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано адаптивну модель синтезу голосових сигналів, основану на косинусному перетворенні Фур’є. Запропоновано застосування неперервних дробів для апроксимації коефіцієнтів цієї моделі. Описано алгоритми: знаходження значення неперервних дробів, розбіжних у класичному розумінні. Ця процедура використовується для реалізації моделі голосового тракту людини.
In this article adaptive model for speech synthesis based on cosine Fourier transform is described. Application of continued fractions for better aproximation of model coefficients is proposed. Algorithms for continued fraction calculation, non-convergent in classical meaning, are proposed. This procedure is used for the design of the zero-pole model of human vocal tract

Русин Б. П. Адаптивні алгоритми апроксимації коефіцієнтів моделі синтезу мовних сигналів / Б. П. Русин, Л. В. Чирун // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 109–114.

Endorsement

Review