Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізуються історико-мемуарні праці члена українського військово-історичного товариства, генерал-полковника Миколи Капустянського (1880 - 1969) про бойові дії армії Української Народної Республіки проти більшовицького війська на Поділлі у 1919 - 1920 рр. The article researches the historic-memorial works that were written by Colonel-General Mikola Kapustiansky, a member of the Ukrainian military-historical community. These works expose the combat actions of the Army of the Ukrainian People Republic against the Bolshevist troops in Podillja region from 1919 to 1920.

Шандрівський І. Г. Бойові дії армії УНР на Поділлі у 1919 – 1920 рр.: військово-історичні студії Миколи Капустнянського / І. Г. Шандрівський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 474 : Держава та армія. – С. 27–32. – Бібліографія: 10 назв.