Державне управління економікою в Японії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається досвід Японії в управлінні економікою, зокрема, зовнішньоекономічною діяльністю. Проаналізовано основні заходи та методи, якими держава впливає на економіку, розглянуто державну політику Японії у сфері зовнішньоекономічної діяльності, а також зміну політики держави впродовж другої половини 20-го ст. Наведено схему взаємодії різних керівних органів держави в процесі сучасного державного планування економіки. The article is deno te studying an experience of Japan in economy management, in particularies foreign economic activity. In the article the main measures and methods are analyse, dy means of which state influences to the economy. Japan policy in the sphere of the foreing economic activity is direct, as well as changins a state policy on iength of second half 20 age. The interaction scheme of different management organs of state in the process of modern state planning of economy is direct.

Кузьмін О. Є. Державне управління економікою в Японії / О. Є. Кузьмін, Ю. Г. Наумець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 291–296. – Бібліографія: 6 назв.