Thumbnail Image

2002-03-26

Запропонована методика оцінки теплової ефективності сонячного колектора з вимушеною циркуляцією, що дає змогу розрахувати коефіцієнт теплової ефективності, коефіцієнт відведення тепла і коефіцієнт тепловіддачі з урахуванням конструктивних параметрів і умов експлуатації.
The technique o f rating the thermal efficiency o f solar collector w ith compulsory circulation a llowing to calculate thermal efficiency factor, heat removal factor and heat transfer factor with the account o f construction and operation conditions is offered.

сонячний колектор, ефективність, вимушена циркуляція, solar collector, efficiency, compulsory circulation

Денисова А. Анализ тепловой эффективности солнечного коллектора с принудительной циркуляцией / А. Денисова, А. Мазуренко, Аль Уста Айман // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 258–262.

Endorsement

Review