Вимірювання параметрів імітансу живих тканин з відомими схемами заміщення

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано методи дослідження біологічних об’єктів як двополюсників з відомими схемами заміщення, а також параметри імітансу схем заміщення живих тканин. Запропоновано методи дослідження біологічних об’єктів як двополюсників з відомою схемою заміщення, з використанням сумісного вимірювання або за результатами вимірювання складових імітансу на двох фіксованих частотах (низька та висока). Проанализированы методы исследования биологических объектов как двухполюсников с известными схемами замещения. Осуществлен анализ параметров иммитанса схем замещения живых тканей. Предложены методы исследования биологических объектов как двухполюсников с известной схемой замещения, с использованием совместного измерения или по результатам измерения составляющих иммитанса на двух фиксированных частотах (низкая и высокая). Research methods of biological objects with known equivalent circuits as bipolar devices are analyzed. Parameters of immittance of living tissues equivalent circuits are analyzed. Research methods of biological objects with known equivalent circuits by the parameters of immittance using compatible measurements or results of measuring the immitance components on two fixed frequencies (low and high) are proposed.

Антонюк О. Вимірювання параметрів імітансу живих тканин з відомими схемами заміщення / Олена Антонюк, Марта Довгань, Євген Походило // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2014. – Випуск 75. – С. 69–72. – Бібліографія: 6 назв.