Структурно-механічні характеристики бетонних елементів, просочених сіркою

Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджено вплив просочення сіркою на структурно-механічні характеристики бетонних елементів прямокутного січення за дії навантаження. Наведено методику досліджень та експериментальні результати бетонних елементів за вказаних умов. Investigated the influence of impregnating sulfur on the structure and mechanical properties of concrete elements with rectangular cross section under the influence of load. Presented the method of research and experimental results of concrete elements under the specified conditions.

просочування, сірка, модифікація, структурно-механічні характеристики, impregnation, sulfur, modification, structural and mechanical

Цібеленко П. П. Структурно-механічні характеристики бетонних елементів, просочених сіркою / П. П. Цібеленко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 208–213. – Бібліографія: 7 назв.