Видавництво Львівської політехніки

Проведено огляд інструментарію, доступного у Віртуальному навчальному середовищі Національного університету «Львівська політехніка». Подано рекомендації щодо його використання для розміщення навчально-методичних матеріалів з точки зору наочності і зручності роботи з ним студентів. Survey of toolkit available in Virtual Studying Environment of Lviv Polytechnic National University is conducted. Proposals of using the toolkit for the purpose of arrangement of training appliances as it is convenient for visual teaching methods of students are presented.

ВНС ЛП, навчально-методичні матеріали, ресурси, завдання, блоки, Virtual Studying Environment of Lviv Polytechnic National University, training appliances, resources, activities, blocks

Стефанович Т. Методика інформаційного наповнення дисципліни у Віртуальному навчальному середовищі Національного університету «Львівська політехніка» / Т. Стефанович // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали науково-практичної конференції, 18–19 лютого 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – С. 41–46. – Бібліографія: 6 назв.