Thumbnail Image

Розглянуто побудову плану діяльності інтелектуального агента. Для моделювання поведінки інтелектуального агента використано мережі Петрі та онтологічний підхід.Показано, що розроблену модель поведінки можна звести до задачі асинхронного динамічного програмування. Article considers intelligent agent functioning plan development. For ntelligent agent behavior modeling Petri nets and ontology method were used. It was shown that developed behavior model could be transformed into asynchronous dynamic programming task.

мережі Петрі, онтологічний підхід, інтелектуальний агент, intelligent agent, Petri nets, ontology method

Литвин В. В. Моделювання плану поведінки інтелектуального агента на основі мереж Петрі та онтологічного підходу / В. В. Литвин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 170-175. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review