Планування фінансової стійкості банків на основі економетричного моделювання

Thumbnail Image

Розглянуто лінійні моделі трендів фінансово–економічних показників як основу прогнозування фінансової стійкості банків, використання яких дає змогу прогнозувати поточний та перспективний стан банків, виявляти і запобігати негативним кризовим явищам та тенденціям. Розглянуто можливості їхнього вдосконалення, причини повільного впровадження нових методів оцінювання фінансової стійкості банків. Запропоновано спосіб вирішення проблеми. In the article the linear models of trends of financial and economic indexes are considered as basis of prognostication of financial firmness of banks, the use of which enables to forecast current and perspective status of banks, discover and prevent the negative crises phenomena and tendencies. Possibilities of their perfection, reason of slow introduction of new methods and prognostication of financial firmness of banks. The way of decision of existent problem is offered.

Васькович І. М. Планування фінансової стійкості банків на основі економетричного моделювання / І. М. Васькович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 9–12. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review